Polityka prywatności

Tutaj dowiesz się, jakie dane osobowe są gromadzone i jak będą wykorzystywane w przyszłości.

Witryna gromadzi dane użytkownika podane podczas rejestracji i użytkowania, ale nie przetwarza ich w niewłaściwy sposób i nie prowadzi handlu w sieci.

      

W celu ulepszenia dostępnych funkcjonalności strony internetowej Sezon odcinków użytkownicy mogą tworzyć i zarządzać swoimi kontami użytkowników na stronie. Dane podane podczas rejestracji, takie jak adres e-mail i hasło, nigdy nie będą dostępne dla osób trzecich. odcinki-seriali.pl dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników w Internecie, wykorzystując rozwiązania zapewniające ich całkowite bezpieczeństwo.

      

Zarejestrowany użytkownik witryny może w dowolnym momencie usunąć konto i aktywność utworzone za pomocą przycisku „Usuń konto”. Utworzone konta są przeznaczone do identyfikacji wizualnej na podstronach odcinków i seriali i są niezbędne przy korzystaniu z podstawowych funkcji strony internetowej, profile użytkowników wyświetlają podstawowe informacje i ostatnią aktywność.

      

Aktywność użytkownika w witrynie

      

Aktywność użytkownika w postaci komentarzy i wiadomości na stronie jest dostępna tylko za zgodą użytkownika, na przykład poprzez dodanie nowej opinii lub dodanie nowej treści. Witryna nie ponosi odpowiedzialności za treści dodane przez użytkowników, reaguje na zgłoszenie problemu, eliminując go.

      

Żadne materiały chronione prawem autorskim nie są przechowywane na serwerach odcinki-seriali.pl. Witryna wykorzystuje i wyświetla materiały udostępnione publicznie i nie wymaga od użytkowników żadnych opłat i podawania danych prywatnych kart bankowych. Witryna wyświetla zawartość zaufanych źródeł, takich jak Google, które nie są podstawą raportów o naruszeniach.

      

Usługa pozwala użytkownikom oceniać zawartość podstron oglądanych przez użytkowników, pozwala wyrazić swoją opinię i recenzje lub podsumowanie. Użytkownik publicznie publikuje swoją ocenę treści i podstron dla ogółu społeczeństwa za pomocą systemu oceny gwiazdek. Użytkownicy serwisu widzą średnią ocenę ze wszystkich ocen oglądanej treści. Aktywność użytkownika w postaci przechowywanych informacji o odcinkach serializowanych jest usuwana podczas usuwania konta.

      

Bezpieczeństwo danych

odcinki-seriali.pl dąży do zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa użytkowników i wykorzystuje tylko najlepsze metody programowania w celu zwiększenia bezpieczeństwa danych. Usługa korzysta z bezpiecznej sieci internetowej zapewniającej użytkownikom 99,9% dostępności. Witryna nie wysyła prywatnych danych osobowych użytkowników do agencji marketingowych lub innych podmiotów zarządzających danymi i przetwarzających je.


X