Tylko z Tobą - Sezon 1 (69 odcinków online)

Tylko z Tobą – turecki serial, koncentruję się głównie na wątku niespełnionej i nieszczęśliwej miłości między Yigitem Kozanem oraz jego żoną Nur o której Iclal nie ma pojęcia i nadal myśli, że to ona jest jedyną żoną Yigita.
Yigit Kozan – to młody biznesmen ze Stambułu, który odnosi sukcesy zawodowe, ma ogromny dom, syna Merta oraz bardzo dużo pieniędzy, ma również swoją własną firmę. Jednak Yigit jest nieszczęśliwy z Iclal, którą poślubił tylko na prośbę swojej ciotki Aytul. 
Pewnego dnia Yigit Kozan jedzie swoim pięknym, ekskluzywnym samochodem ze swoją żoną Iclal i wyznaje jej, że pragnie się z nią rozwieść. Kobieta wpada w szał, odpina pas i rzuca się na kierownicę, krzycząc, że woli umrzeć niż stracić Yigita. Dochodzi do wypadku w którym Iclal zapada w długotrwałą śpiączkę.
Każdy obwinia Yigita za wypadek, jego syn Mert jest przekonany, że jego matka przebywa teraz w niebie i kiedyś do niego wróci. Mert ciągle rysuje siebie, matkę oraz ojca. Wszystkie rysunki przekazuje swojemu tacie, który trzyma wszystkie rysunki w osobnym gabinecie w firmie.
Dla Yigita Kozana jego żona umarła – nie kocha jej i jest mu obojętne czy jest w śpiączce, bardzo rzadko ją odwiedza.
Niespodziewanie w posiadłości Kozanów pojawia się piękna, młoda kobieta o imieniu Nur, która mieszkała w Adanie w południowej Turcji. 
Dziewczyna po śmierci rodziców postanowiła przeprowadzić się do swojej ciotki oraz kuzynki Elmas. Pragnie znaleźć tu pracę i utrzymywać się sama. Ciotka Nur jest gosposią w domu Kozanów.
Yigit po raz pierwszy spotyka Nur kiedy wyjeżdża na przejażdżkę samochodem, było to niezapomniane spotkanie o którym obydwoje nigdy nie zapomnieli.
Kiedy Nur i Yigit poznają się lepiej, od razu się w sobie zakochują, jednak mężczyzna nie potrafi wyznać Nur prawdy o swojej żonie Iclal, która leży w śpiączce przez wypadek. Nur poznaje również jego syna Merta jest bardzo nim zafascynowała, obydwoje bardzo dobrze dogadują się ze sobą.
Pewnego dnia Yigit postanawia poślubić Nur, jednak aby to zrobić musi najpierw rozwieść się z Iclal. W tym celu daje do podpisania swojej ciotce czyli matce Iclal dokumenty rzekomo dotyczące posiadłości, jednak tak naprawdę są to dokumenty rozwodowe. 
Yigit Kozan w końcu jest wolny, rozwiódł się z Iclal, kiedy ona była jeszcze w śpiączce. Jest w końcu szczęśliwy, pobiera się z Nur w tajemnicy przed całą rodzinną, jednak po ślubie razem przychodzą do domu Kozanów, gdzie Aytul wpada w szał widząc Nur w sukni ślubnej.
Niespodziewanie Iclal budzi się po 3 latach ze śpiączki. 

Czy Yigit Kozan wyzna prawdę Iclal o tym, że nie są już małżeństwem ?
Czy Nur i Yigit odnajdą szczęście ?
Jak zareaguje Iclal gdy dowie się o Nur i Yigicie ?
Czy rodzina Kozanów powie Iclal prawdę o małżeństwie Yigita z Nur ?