Zasady użytkowania Odcinki Seriali

Naszą wizją jest internet, w którym każda treść publiczna jest w zasięgu każdego użytkownika. Dążymy do tego.

Misją odcinki-seriali.pl jest zagwarantowanie bezpłatnego dostępu do dostępnych treści w Internecie. W żadnym wypadku Witryna nie ponosi odpowiedzialności za materiały zewnętrzne udostępnione publicznie w Internecie. Korzystanie z zasobów zewnętrznych ma na celu promowanie i zbieranie opinii użytkowników wyrażonych na stronie.

Misja odcinki-seriali.pl

Odcinki Seriali to obszerny katalog, w którym użytkownik może znaleźć przydatne informacje o serialach i odcinkach. Witryna nie jest witryną hostującą pliki użytkownika i nie zapewnia opcji przesyłania plików multimedialnych. Użytkownicy serwisu mogą publicznie wyrażać swoje opinie na temat treści zgodnie z Polityką prywatności. Strona internetowa z informacjami o serialach i odcinkach ma na celu promowanie kreatywności filmowej zgodnie z prawami ich autorów. Treść publicznie znalezionych wyników algorytmicznych znajduje się na zewnętrznych stronach, na które Odcinki Seriali nie odpowiada. Zgłaszając problem z nieodpowiednimi treściami, dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać je w jak najkrótszym czasie.

Zawartość strony internetowej

Korzystając z technologii udostępniania zawartości witryny w sieciach społecznościowych i całym Internecie, użytkownicy mogą szybko wysłać adres URL witryny do swoich znajomych online. Projekt strony internetowej jest otwarty na wszelkie pomysły i sugestie związane z poprawą jego funkcjonalności. Jest to ważny element jego rozwoju i użyteczności dla użytkowników.

Witryna nie ponosi odpowiedzialności wobec użytkownika ani żadnej innej osoby trzeciej za bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe, specjalne, wynikowe lub odwetowe szkody, w tym między innymi za utratę zysków, dobrego imienia, użyteczności, danych lub inne wartości niematerialne. Strona internetowa stanowi uporządkowane centrum dostępnych informacji o serii. W przypadku problemów z witryną lub jej treścią prosimy o poinformowanie nas za pośrednictwem strony kontaktowej.

Ochrona sieci

Doceniamy i cenimy wysoką kulturę sieci, dlatego zachęcamy do zachowania najwyższego poziomu ekspresji. Jesteśmy przeciwni działaniom, które wprowadzają użytkowników w błąd. Chronimy Twoje i szanujemy Twoją opinię, eliminując szkodliwe lub rażące treści.

We do not accept:

  • Molestowanie i prześladowanie

  • Naruszenie prywatności osobistej lub cudzej prywatności

  • Publikowanie fałszywych lub obraźliwych informacji

  • Popełnianie naruszeń prawa

Warunki usługi

Warunkiem korzystania z bezpłatnej strony internetowej Odcinki Seriali jest ukończenie 18 lat lub zgoda rodzica / opiekuna małoletnich. Korzystanie ze strony oznacza pełną akceptację zasad i ich przekazanie.

Dziękuję Ci!

Dziękujemy za wsparcie wspólnego projektu i korzystanie z funkcjonalności strony. Podczas korzystania z zasobów witryny usługa może emitować jednostki reklamowe, które pomagają zapewnić najwyższą jakość, szybkość i bezpieczeństwo danych użytkowników.


X